XXXII Niedziela Zwykła – 6.11.2016

with Brak komentarzy

Ogłoszenia duszpasterskie XXXII Niedziela Zwykła – 6.11.2016 r.

 

 1. Dziś – trzydziesta druga niedziela w ciągu roku i I niedziela miesiąca listopada. Po mszy św. Wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja.
 2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.
  Róże Kobiet rano po Mszy św. o 8.00.
  Róże Mężczyzn po na Sumie.
 3. We wtorek spotkanie formacyjne uczniów kl. III Gimnazjum.
 4. W środę święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest katedrą biskupa Rzymu czyli papieża. Przy tej okazji pomyślmy o naszym posłuszeństwie nauczaniu papieskiemu i o naszej modlitwie w intencji widzialnej głowy Kościoła.
 5. W środę spotkanie ministrantów.
 6. W piątek dzień wdzięczności za wielokrotnie odzyskiwaną niepodległość. Jest to niewątpliwie ważna data, dlatego pamiętajmy, aby w tym dniu jako osoby wierzące uczestniczyć również we Mszy św., by modlić się o rozwój i pomyślność naszego kraju. Msza św. o godz. 8.00
 7. Ogłoszenie Dyrekcji Szkoły o uroczystościach szkolnych …
 8. W piątek w Łowcach odpust ku czci św. Marcina ( suma o godz. 11.00) św. Marcin (316-397), żołnierz rzymski, który po przyjęciu chrztu zaczął prowadzić życie mnicha, wreszcie został biskupem w Tours.
 9. W piątek spotkanie formacyjne grupy duszpastersko – liturgicznej..
 10. W sobotę spotkanie formacyjne młodzieży RAM
 11. W tygodniu modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach według znanego porządku.
 12. Ogłoszenie ks. Proboszcza ze Skołoszowa o rekolekcjach ewangelizacyjnych…
 13. Sprzątanie kościoła: … W tym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy: Skrabiński Grzegorz, Marciak Janina, Buk Henryk, Oronowicz Marzena, Lis Ryszard

Wszystkim solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy zdrowia i wielu łask Bożych.