30 NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.10.2016 r.

1. Dziś – trzydziesta niedziela w ciągu roku, a zarazem Światowy Dzień Misyjny, który w naszej Ojczyźnie rozpoczyna Tydzień Misyjny. Podczas różańcowych nabożeństw w tym tygodniu będziemy omadlać dzieło misyjne Kościoła. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczymy na materialną pomoc misjom i misjonarzom.
  2. Są do nabycia kalendarze misyjne. Zakupując kalendarz wspieramy Stowarzyszenie Misji Afrykańskich. Cena minimalna 5 zł.
  1. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe po każdej Mszy św.
  1. We wtorek zapraszamy na modlitwy z Bractwa ratowania dusz od potępienia wiecznego.
  1. W środę po nabożeństwie  spotkanie ministrantów.
  1. W piątek – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, którzy głosili Ewangelię w różnych krajach świata i przypłacili to śmiercią męczeńską.
  1. W piątek spotkanie formacyjne grupy duszpastersko- liturgicznej.
  1. W sobotę spotkanie dla młodzieży RAM.
  1. W nocy z soboty na niedzielę zostanie zmieniony czas letni na zimowy. W związku z tym Msza św. popołudniowa niedzielna od przyszłej niedzieli o 16.00.
  1. W najbliższą niedzielę ( 30 X) w kościołach konsekrowanych poza Archikatedrą jest obchodzona rocznica poświęcenia kościoła własnego.
  1. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych pomyślmy, zatem o spowiedzi, aby ofiarować naszym zmarłym to, co najcenniejsze: Komunię św.: odpusty.
    Pomyślmy o zrobieniu porządku na cmentarzach.

Na bocznym ołtarzu  są wyłożone kartki, na wypominki (będzie skrzynka na wypominki).
Bardzo proszę oby na karteczkach zapisać numer domu ponieważ w listopadzie będziemy modlić się za zmarłych
poniedziałek od numeru 1 do 50
wtorek od numeru 51 do 100
środa od numeru 101 do 150
czwartek od numeru 151 do 200
piątek od numeru 201 do 250
sobota od numeru 251 do końca.

1. Sprzątanie kościoła.  W tym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy: Janusz Mariusz, Gałęza Janusz, Różanowski Leszek, Sota Krzysztof, Storek Marian.
  2. Pozdrawiamy serdecznie solenizantów i jubilatów tygodnia, przekazując im najlepsze życzenia.